Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 2499.00 Lexar 64GB Professional 2000x SDHC UHS-II cards, up to 300MB/s read 260MB/s write C10 V90 U3Satıcı: hayat elektronik
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 2999.00 Lexar 64GB 2000X Sd Hafıza Kartı Uhs-Iı C10 V90 4K U3 (300MB/S)Satıcı: HAYATELEKTRONİKK | 5 yorum
3.199,00 TL Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 3199.00 Lexar 64Gb 300Mb/s 2000x V90 U3 UHS-II SDHC 4K Hafıza KartıSatıcı: hız market
3.491,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3491.65 Lexar Professional 64Gb 2000X Sdxc Uhs-Iı Sd Hafıza KartıSatıcı: Serkom
3.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 3639.00 Lexar SDXC 64 GB UHS-II 2000X V90 U3 C10 4K Hafıza KartıSatıcı: n11
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3699.00 Lexar 64gb 2000x Sd Hafıza Kartı Uhs-ıı C10 V90 4k U3 (300mb/s) LXR-00006Satıcı: Serkom
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
7 3699.00 Lexar 64GB 2000X 300mb/sn UHS-II SDXC Hafıza KartıSatıcı: SERKOM
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 3699.00 Lexar 64GB 2000x Professional SDXC RDR UIISatıcı: fotozeynep
4.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
9 4599.00 Lexar Professional 64Gb 2000X Sdxc Uhs-Iı Sd Hafıza KartıSatıcı: EKİNCİFOTOĞRAF
4.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 4949.00 Lexar 64 gb 2000x Sd Hafıza Kartı (300mb/s) FCL029Satıcı: fotozeynep
5.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
11 5099.00