THEULTIMATEYTTürkiyeye gelmez bunun aynısı poco f2 pro Türkiye de var
Faydalı (0)Faydalı Değil (0)Yanıtla - 2 ay önce
Kaan Ö******@epey 60 hz olduğuna emin misin
Faydalı (1)Faydalı Değil (1)Yanıtla - 3 yıl önce
Hep M****Yurtdışı alsam bu telefonu imei atma gibi bir sıkıntı olurum?
Faydalı (1)Faydalı Değil (0)Yanıtla - 3 yıl önce
Kaan H*******Yurt dışında bu telefonla aynı fiyata xiaomi mi 8 pro satılıyor ve mi 8 pronun türkiye fiyatı 4200 tl.Bu telefonda tahmini 4200-4300 bandında satılır diye düşünüyorum.
Faydalı (0)Faydalı Değil (1)Yanıtla - 3 yıl önce
KeremAma vergiler ;(
Faydalı (0)Faydalı Değil (0)Yanıtla - 3 yıl önce
Bir T***Epey 60 hz olduğuna emin misin? Düz versiyonu 120 hz'di?
Faydalı (0)Faydalı Değil (0)Yanıtla - 3 yıl önce
Ömer A*****türkiyeye gelme olasılığı nedir acaba
Faydalı (0)Faydalı Değil (0)Yanıtla - 3 yıl önce
LalaEn fazla 3 bin tl fiyat bandında cıkarsa çok satılır bence. İşlemciyi bir kenara atarsak huawri p40 pro ile kıyaslanır flsşaş
Faydalı (0)Faydalı Değil (4)Yanıtla - 3 yıl önce
SF3 H*****işlemci iyi ne diyorsun
Faydalı (1)Faydalı Değil (0)Yanıtla - 3 yıl önce
Aslan K****3000 TL ye gelmesi imkansız telefon vergisiz 3000 TL 4000 5000 TL ye falan gelir muhtemeleb
Faydalı (1)Faydalı Değil (0)Yanıtla - 3 yıl önce
Mert A******3000 TL mi şaka mı yapıyorsunuz şuan antutu sıralamasında en iyi 3. Telefon en az 6500 demeliler bu telefona
Faydalı (2)Faydalı Değil (1)Yanıtla - 3 yıl önce
Mustafa A******USB 2.0 diyor çöp at parçala
Faydalı (1)Faydalı Değil (5)Yanıtla - 3 yıl önce
hakan Y********Kullandugin cihaz bundan iyi degildir elindekini kir parcala bunu al
Çağan D**** B****Arkadaşlar bu sene kesinlikle xiaomi nin senesi olcak
Amiral gemisi:mi 10 800$
Amiral gemisi katili:k30 pro 424$
Orta segment:mi 10 lite 349€
Orta alt segment:Redmi note 9s 180$
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.