- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: HB BİLİŞİM | Renk: Siyah
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 8099.00 İkinci El Samsung Galaxy A53 8 GB RAM 128 GB Mavi Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) Outlet/2.El FiyatıSatıcı: HB BİLİŞİM | Renk: Mavi
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 8399.00 Samsung Yenilenmiş Samsung Galaxy A53 128GB Siyah B Kalite Outlet/2.El FiyatıSatıcı: DestekBilisim
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
3 8999.00 Samsung Yenilenmiş SAMSUNG GALAXY A53 128GB -Siyah Outlet/2.El FiyatıSatıcı: DestekBilisim
9.198,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
4 9198.00 Yenilenmis Samsung Galaxy A53 128Gb -A Kalite- Siyah Outlet/2.El Fiyatı 9.512,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
5 9512.80 Yenilenmiş SAMSUNG GALAXY A53 128GB -A Kalite- Siyah - Siyah Outlet/2.El FiyatıSatıcı: Destek Bilişim
9.816,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 9816.40 Samsung Galaxy A53 5G 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) Mavi Outlet/2.El FiyatıSatıcı: TEŞHİR SEPETİ
10.835,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
7 10835.00 Samsung Galaxy A53 5G 128 Gb Sıyah Renk(Samsung Turkiye Garantili)Satıcı: Güven Cep | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
14.922,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
8 14922.75 Samsung Galaxy A53 5G 128 Gb Turuncu Renk (Samsung Turkiye Garantili)Satıcı: Güven Cep | Distribütör Garantili | Renk: Turuncu
15.021,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
9 15021.25 Samsung Galaxy A53 5G 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) - SiyahSatıcı: Netistasyon | Distribütör Garantili | 2286 yorum | Renk: Siyah
15.132,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
10 15142 Samsung Galaxy A53 5G 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyahSatıcı: n11 | Distribütör Garantili | 157 yorum | Renk: Siyah
15.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
11 15199.00 Samsung Galaxy A53 5G 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) - TuruncuSatıcı: SYK KURUMSAL | Distribütör Garantili | 2286 yorum | Renk: Turuncu
15.700,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
12 15710 Samsung Galaxy A53 128 GB Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: Netistasyon | Distribütör Garantili | 324 yorum | Renk: Siyah
15.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
13 15700.00 Galaxy A53 5G 128GB Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili
15.769,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
14 15779 Samsung Galaxy A53 5G SiyahSatıcı: Güzel Teknoloji - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 16499.00 Samsung Galaxy A53 5G 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyahSatıcı: GÜZELTEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
16.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
16 16599.00 Samsung Galaxy A53 8Gb/128Gb Siyah Akıllı TelefonSatıcı: Güzel Teknoloji | Renk: Siyah
16.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 16599.00 Samsung Galaxy A53 128 GB Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
16.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 16609 Samsung Galaxy A53 128 GB Mavi Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: HİKMET TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili
16.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
19 16699.00 Samsung Galaxy A53 5G Açık MaviSatıcı: İÇKALE BİLİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
17.080,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 17080.00 Samsung Galaxy A53 5G Siyah 128 GB 8 GB Ram 6.5 İnç 64 MP Akıllı TelefonSatıcı: Ceppodium | Renk: Siyah
19.995,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
21 19995.84 Samsung Galaxy A53 5G Siyah 128 GB 8 GB Ram 6.5 İnç 64 MP Akıllı TelefonSatıcı: TEKNOFİS | Renk: Siyah
19.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
22 19999.90 Samsung Galaxy A53 5G 128 Gb Mavı Renk (Samsung Turkiye Garantili)Satıcı: Güven Cep | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
15.267,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
23 15267.50 Samsung Galaxy A53 128Gb 8Gb Beyaz (Samsung Turkiye Garantili)Satıcı: smartmobile | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz
15.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
24 15399.00 Samsung Galaxy A53 5G 8/128 Gb Siyah Akilli Cep Telefonu (Samsung Turkiye Garantili)Satıcı: Ceppodium | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
15.727,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
25 15727.02 Samsung Galaxy A53 5G 8/128 Gb Beyaz Akilli Cep Telefonu (Samsung Turkiye Garantili)Distribütör Garantili | Renk: Beyaz
15.727,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
26 15727.02 Galaxy A53 5G 128GB Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: Güzel Teknoloji
16.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
27 16599.00 Samsung Galaxy A53 128 GB Turuncu Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: BAŞARAN İLETİŞİM | Distribütör Garantili
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
28 16999.00 Samsung Galaxy A53 5G 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) - BeyazSatıcı: çagri iletişim | Distribütör Garantili | 2286 yorum | Renk: Beyaz
17.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
29 17209 Samsung Galaxy A53 5G 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) - MaviSatıcı: VİP -TEKNOLOJİ-PRO | Distribütör Garantili | 2286 yorum | Renk: Mavi
17.438,66 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
30 17448.66 Samsung Galaxy A53 5G 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: AK-AY BİLİŞİM
17.698,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
31 17698.00 Samsung Galaxy A53 5G Siyah 128 GB 8 GB Ram 6.5 İnç 64 MP Akıllı TelefonSatıcı: TEKNOFİS | Renk: Siyah
19.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
32 19999.90Renk: Turuncu | Tüm Ürünlerde 12 Taksit & Peşin Ödemede %10 İndirim
9.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
Galaxy A53 128 GB SiyahRenk: Siyah | Tüm Ürünlerde 12 Taksit & Peşin Ödemede %10 İndirim
9.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat