Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GÜLÜM İLETİŞİM VE TOPTANCILIK | 82 yorum
23.150,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 23160 Xiaomi 12 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) griSatıcı: XiaomiTürkiye | Distribütör Garantili | 5 yorum | Renk: Gri
23.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 23479.00 Xiaomi 12 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) maviSatıcı: FırsatKurdu | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
24.495,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 24495.00 Xiaomi 12 256 GB 8 GB Ram Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Hanibu | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
24.959,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 24959.04 Xiaomi 12 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - GriSatıcı: Xiaomi Türkiye | Distribütör Garantili | 82 yorum | Renk: Gri
24.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 25009 Xiaomi 12 256 Gb 8 Gb Ram Sıyah Renk (Xiaomi Turkiye Garantili)Satıcı: Güven Cep | Distribütör Garantili
25.117,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 25117.50 Xiaomi 12 256 GB 8 gb Ram (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: TRENDMİ | Distribütör Garantili
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
7 29999.00