Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
2.222,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 2222.95 ASROCK B450m Hdvr4 Am4,ddr4 3200mhz (OC),m2,usb3.1,hdmı,dvı,vga Matx Anakart Asrb450m-hdvr4Satıcı: Tekramarket | 9 yorum
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
2 2099.00 Asrock B450m-Hdv R4.0 (Amd 5000 Serisi Ile Uyumlu Bıos) Ultra M.2 Usb 3.1 Gen1 Hdmı Dvı Vga Matx AnakartSatıcı: Teknobiyotik
2.147,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
3 2147.90 ASROCK B450M-HDV R4.0 DDR4 HDMI DVI PCIe 16X v4.0 AM4 mATXSatıcı: onlinealisverisyap
2.140,20 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 2150.2 ASRock B450M-HDV R4.0 3200mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart 2.195,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
5 2205 ASRock B450M-HDV R4.0 AMD B450 3200 MHz DDR4 Soket AM4 mATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
2.306,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 2306.90 ASROCK B450m Hdvr4 Am4,ddr4 3200mhz (OC),m2,usb3.1,hdmı,dvı,vga Matx Anakart Asrb450m-hdvr4Satıcı: Teknobiyotik | 4 yorum
2.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
7 2309.00 ASROCK B450M-HDV R4.0 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3200MHz (OC) M.2 Anakart 2.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 2359.00 ASRock B450M-HDV R4.0 AMD B450 3200 MHz DDR4 Soket AM4 mATX AnakartSatıcı: zmteknoloji
2.390,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 2390.49 ASROCK B450M-HDV R4.0 DDR4 HDMI DVI PCIe 16X v4.0 AM4 mATXSatıcı: onlinealisverisyap
2.393,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 2393.46 ASROCK B450M-HDV R4.0 DDR4 HDMI DVI PCIe 16X v4.0 AM4 mATXSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.428,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 2428.00 ASRock B450M-HDV R4.0 AMD B450 3200 MHz DDR4 Soket AM4 mATX AnakartSatıcı: MbTeknoloji
2.457,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
12 2457.53 ASROCK, B450M-HDV R4.0, 2xDDR4, M.2, D-SUB, DVI, HDMI, AM4 Soket AnakartSatıcı: Ptd Bilişim
2.477,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 2477.05 Asrock B450m-Hdv R4 Am4 Ddr4 Ses Glan Hdmı/Dvı/Vga Sata3 Usb3.1 Matx 2.530,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 2530.42 ASRock B450M-HDV R4.0 AM4 DDR4 3200(OC) M.2 HDMI DVI-D D-Sub mATX 3.546,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 3556 ASROCK B450M-HDV Anakart + AMD Ryzen 5 3600 İşlemci + AMD Fan SetSatıcı: DFS Bilgisayar
5.525,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
16 5525.48 ASROCK B450M-HDV Anakart + AMD Ryzen 5 5500 İşlemci + AMD Fan SetSatıcı: DFS Bilgisayar
5.807,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
17 5807.80 Asrock B450M-HDV R4.0 Ddr4 Sata3 M2 Pcıe Nvme HDMI DVI Pcıe 16X V3.0 Am4 Matx + Amd Ryzen 5 3600 + Amd Orijinal FanSatıcı: Dfs Bilgisayar
6.364,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
18 6364.29 Asrock B450M-HDV R4.0 Ddr4 Sata3 M2 Pcıe Nvme HDMI DVI Pcıe 16X V3.0 Am4 Matx + Amd Ryzen 5 5600 + Amd Orijinal FanSatıcı: Dfs Bilgisayar
7.614,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
19 7614.00