Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hera Global Bilişim
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 3499.00 Asus Prime B450-Plus AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATX AnakartSatıcı: HeraGlobalBilişim | 31 yorum
3.560,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 3560.00 Asus Prime B450-Plus AMD B450 4400 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 ATX AnakartSatıcı: petabyte-bilisim | 13 yorum
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 3599.00 Asus Prime B450-Plus AMD B450 4400 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 ATX AnakartSatıcı: HeraGlobalBilişim
3.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 3790.00 Asus Prime B450-Plus AMD B450 4400 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
3.904,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 3904.90 Asus Prime B450-Plus B450 Ddr4 Usb3.1 M.2 Hdmı Am4 AnakartSatıcı: Dualpazar
4.179,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
6 4179.20 Asus Prime B450-Plus AMD AM4 Ddr4 ATX AnakartSatıcı: Dualpazar
4.260,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 4260.82 Asus Prıme B450-Plus Amd B450 Soket Am4 Ddr4 3200 Hdmı Dvı M2 Usb3.1 Aura Rgb AtxSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
4.278,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
8 4278.83