Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
9.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 9819.00 Asus ROG Strix B760-F Gaming WIFI Intel B760 7800 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: teknostok
9.930,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 9930.65 Asus ROG Strix B760-F Gaming WIFI Intel B760 7800 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Teknobiyotik | 8 yorum
10.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 10299.00 ASUS ROG STRIX B760-F GAMING WIFI DDR5 HDMI DP PCIe 16X v4.0 1700p ATXSatıcı: onlinealisverisyap
10.278,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10288 ASUS ROG STRIX B760-F GAMING WIFI Intel B760 DDR5 7800 LGA1700 ATX ROG STRIX B760-F GAMING WIFI GAMING ANAKARTSatıcı: SUFLYDEPO | 15 yorum
10.559,04 TL Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 10559.04 Asus ROG Strix B760-F Gaming WIFI Intel B760 7800 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
10.638,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 10638.90 Asus Rog Strıx B760-F Gamıng Wıfı Lga1700 4Xddr5 7800 Dp/Hdmı 3Xm2 Usb3.2 Wifi 6E-Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx(12.Gen 13.Gen)Satıcı: PTD Bilişim
10.731,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 10731.36 ASUS Rog Strıx B760-f Gamıng Wıfı-6e Ddr5 Hdmı-dp Thunderbolt Pcıe 5.0 1700p AtxSatıcı: Teknobiyotik
11.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 11239.00 ASUS Rog Strıx B760-f Gamıng Wıfı-6e Ddr5 Hdmı-dp Thunderbolt Pcıe 5.0 1700p AtxSatıcı: Dualpazar
11.394,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 11394.85