Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BilgiRize | 1 yorum
3.643,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 3643.56 MSI PRO B660M-G DDR4 1700 DDR4 3200 MHz DPx1 HDMIx1 USB3.2 mATX AnakartSatıcı: My Techno | 35 yorum
3.578,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 3578.80 MSI PRO B660M-G DDR4 Anakart Micro-ATX - Intel Core işlemcileri destekler 12. Nesil, LGA 1700 - DDR4 Memory Boost 4600+MHz/OC, PCIe 4.0 x16 Slot, 2 x M.2 Gen4 Yuvası, 2.5G LANSatıcı: My Techno
3.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 3890.00 MSI PRO B660M-G DDR4 Intel B660 4600 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX AnakartSatıcı: MyTechno
3.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 3990.00 MSI PRO B660M-G DDR4 Intel B660 4600 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX AnakartSatıcı: CGNBİLGİSAYAR
4.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 4099.00 MSI PRO B660M-G DDR4 4600mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart 4.269,00 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 4279 MSI Pro B660M-G Intel DDR4 LGA1700p Micro ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
4.456,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 4456.40 MSI Pro B660m-g Ddr4 Soket 1700 Ddr4 4600(oc) Pcı-e Gen 4 .m.2 Usb3.2 1x 2.5g Lan MatxSatıcı: Blackbox
4.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 4499.00 MSI PRO B660M-G DDR4 HDMI-DP PCIE 4.0 1700P MATX 5.448,60 TL + Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
9 5458.6