- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Belde Gıda
55,00 TL(55,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
1 65 Duru Aşurelik Buğday 1000 Gr. (Bakliyat) (24'lü)Satıcı: 293 shop
1.247,81 TL(51,99 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1247.81 Duru Aşurelik Buğday 1000 Gr. (Bakliyat) (12'li)Satıcı: 293 shop
664,18 TL(55,35 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 664.18 Duru-Aşurelik Buğday 1000gSatıcı: Belde Gida LTD STI
59,90 TL(59,90 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 59.90 Duru Aşurelik BuğdaySatıcı: keyifliposet
60,00 TL(60,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 70 Duru Aşurelik Buğday 1000 Gr. (Bakliyat) (4'lü)Satıcı: 293 shop
247,03 TL(61,76 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 247.03 Duru Aşurelik Buğday 1000 Gr. (Bakliyat) (6'lı)Satıcı: 293 shop
372,36 TL(62,06 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 372.36 Duru Aşurelik Buğday 1000 Gr. (Bakliyat) (2'li)Satıcı: 293 shop
135,36 TL(67,68 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 145.36 Duru Aşurelik BuğdaySatıcı: BİLENLER MARKET
69,00 TL(69,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 79 Duru Aşurelik Buğday 1000 GrSatıcı: FIRAT İNOVASYON E-TİCARET GIDA TEMİZLİK
69,36 TL(69,36 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 79.36 Duru Aşurelik Buğday 1 KGSatıcı: marketcimm
79,49 TL(79,49 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
11 79.49 Duru Aşurelik Buğday 1 KGSatıcı: evosed
80,94 TL(80,94 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
12 90.94 Duru Aşurelik Buğday 1000 GrSatıcı: 293
80,94 TL(80,94 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 90.94 Duru Aşurelik Buğday 1000 Gr. (Bakliyat)Satıcı: 293 shop
80,94 TL(80,94 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 90.94 Duru Aşurelik BuğdaySatıcı: Tunçlar AVM
88,61 TL(88,61 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
15 98.61 Duru Aşurelik BuğdaySatıcı: METEHANMARKET
90,00 TL(90,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
16 100 Duru Aşurelik Buğday 1 KGSatıcı: METEHANMARKET
93,75 TL(93,75 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
17 103.75 Duru Aşurelik Buğday 1000 GrSatıcı: Doğalmarketim
94,90 TL(94,90 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
18 104.9 Duru Aşurelik BuğdaySatıcı: KYBELEMARKT
99,00 TL(99,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
19 109 Duru Aşurelik BuğdaySatıcı: Doğalmarketim
99,80 TL(99,80 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
20 109.8 Duru Aşurelik Buğday 1 KGSatıcı: TUNÇLARAVM
139,06 TL(139,06 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
21 139.06