Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
1.069,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 1069.00 Crucial CT8G48C40S5 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: Techburada | 49 yorum
1.051,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 1051.86 Crucial CT8G48C40S5 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: GarajOnline | 47 yorum
1.073,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 1073.66 Crucial 8gb Ddr5 4800 Sodımm CL40 (16GBIT) CT8G48C40S5 Notebook Ram BellekSatıcı: Techburada | 113 yorum
1.079,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 1079.00 Crucial 8gb Ddr5 4800 Sodımm Cl40 (16gbit) Ct8g48c40s5 Notebook Ram BellekSatıcı: Techburada | 22 yorum
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1099.00 Crucial Ct8G48C40S5 8 GB Ddr5 4800 Sodimm Cl40 (16Gbit) Notebook RAM BellekSatıcı: TECHBURADA
1.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 1109 Crucial Ntb Ct8g48c40s5 8Gb 4800Mhz Cl40 Ddr5 Dizustu Bilgisayar BellekSatıcı: Garaj Onlıne
1.136,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
7 1136.53