Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 9709 G.Skill 64GB(2x32) Trident Z5 RGB 6000mhz CL30 DDR5 Ram(F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK) 9.699,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 9709 G.SKILL D564GB 6000-30 Trident Z5 RGB bk K2 GSK | F5-6000J3040G32GX2-TZ5RKSatıcı: DEY ELEKTRONİK
10.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 10599.00 GSKILL 64GB (2x32GB) TRIDENT Z5 SİYAH DDR5 6000MHz CL30 1.40V RGB Dual Kit Ram1 yorum
10.955,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 10955.00 GSKILL 64GB (2x32GB) TRIDENT Z5 RGB BEYAZ DDR5 6000MHz CL30 1.40V RGB Dual Ram 10.955,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 10955.00 GSkill Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6000Mhz CL30 64GB (2x32GB) F5-6000J3040G32GX2-TZ5RKSatıcı: Dey Elektronik
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 11299.00 G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK 64 GB (2x32) DDR5 6000 MHz CL30 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK | 2 yorum
11.849,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 11849.72 Gskill Trident Z5 Siyah 64Gb (2X32gb) Ddr5-6000Mhz Dual F5-6000J3040g32gx2-Tz5rk RamSatıcı: Bizedebak
15.160,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
8 15160.69 Gskıll Trident Z5 Rgb Silver DDR5-6000MHZ CL30 64GB (2X32GB) F5-6000J3040G32GX2-TZ5RSSatıcı: Bypazar
15.179,00 TL Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 15179.00 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6000Mhz CL30 64GB (2x32GB) DUAL F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK 4V PC RAMSatıcı: e-babil elektronik
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 16999.00