Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
5.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 5579.00 G.Skill 32GB(2x16) Trident Z5 RGB 6000mhz CL36 DDR5 Ram (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK) 5.456,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5466 G.Skill 32GB(2x16) Trident Z5 RGB Beyaz 6000mhz CL36 DDR5 Ram (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RW) 5.456,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 5466 GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 SİYAH DDR5 6000MHz CL36 1.35V RGB Dual Kit Ram1 yorum
5.745,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 5745.00 GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 BEYAZ DDR5 6000MHz CL36 1.35V RGB Ram 5.745,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5745.00 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Beyaz DDR5-6000Mhz CL36 32GB (2x16GB) DUAL (36-36-36-96)Satıcı: Dey Elektronik
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 5899.00 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Beyaz DDR5-6000Mhz CL36 32GB (2x16GB) DUAL (36-36-36-96)Satıcı: KAEN
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 5999.00 Gskill Trident Z5 RGB F5-6000J3636F16GX2-TZ5RW 32GB (2x16) DDR5 6000Mhz CL36 Dual RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
6.292,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 6292.04 G Skill Gskıll 32gb (2x 16gb) Ddr5 6000mhz Cl36 Dual Kıt Rgb Pc Ram Trıdent Z5 F5-6000j3636f16gx2-tz5rkSatıcı: Teknobiyotik
6.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 6829.00 G.Skill Trident Z5 Rgb DDR5-6000MHZ CL36 32GB (2X16GB) Dual Ram (36-36-36-96) 1.35V (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK)Satıcı: Bypazar | 4 yorum
13.199,00 TL Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
10 13199.00