Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Santekmagaza
4.376,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 4376.65 Bosch Professional GST 90 BE Dekupaj Testere - 060158F000Satıcı: 7Kat | 3 yorum
4.381,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 4381.70 Bosch Professional GST 90 BE Dekupaj Testere (650 W, 500-3.100 strok/dak, Ahşapta kesme derinliği: 90 mm)Satıcı: Amazon.com.tr
5.043,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 5043.03 Bosch Professional GST 90 BE Dekupaj Testere - 060158F000Satıcı: TürkanOnline
5.578,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 5578.05 Bosch Professional Gst 90 Be Dekupaj Testere - 060158F000Satıcı: 7Kat Endüstriyel
5.758,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5758.48 Bosch Gst 90 Be Profesyonel Dekupaj Testere 5.838,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5838.52