Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QP | 3 yorum
15.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 15169.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Dual OC DUAL-RTX3060TI-O8GD6X 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: TeknoMerkez
16.605,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 16605.20 Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Dual OC DUAL-RTX3060TI-O8GD6X 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar | 3 yorum
18.789,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 18789.41 ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti WHITE OC 8GB GDDR6X 256Bit Nvidia Ekran Kartı1 yorum
19.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19849.00 ASUS Dual Geforce Rtx 3060 Ti Oc Dual-rtx3060tı-o8gd6x 8gb Gddr6x 256bit Dx12 Gaming (oyuncu) EkranSatıcı: e-babil elektronik
23.894,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 23894.00