- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
27.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 27039.00 Asus Dual GeForce RTX 4070 OC DUAL-RTX4070-O12G GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 26.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 26799.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Dual White OC Edition DUAL-RTX4070-O12G-WHITE 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: MAYTECH | 1 yorum
26.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 26850.00 ASUS GEFORCE DUAL RTX 4070 12GB 192bit GDDR6X 2550MHz OC HDMI 3xDP (DUAL-RTX4070-O12G-WHITE) DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: Teknopatya | 4 yorum
26.964,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 26964.00 ASUS Dual Geforce Rtx 4070 Oc Dual-Rtx4070-O12G-White Gddr6X 192Bit Dx12 Dlss 3 Ekran KartıSatıcı: MAYTECH
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 26999.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Dual OC DUAL-RTX4070-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: magic | 1 yorum
27.049,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 27049.99 ASUS GEFORCE DUAL RTX 4070 12GB 192bit GDDR6X 2550MHz OC HDMI 3xDP (DUAL-RTX4070-O12G) DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: magicteknoloji | 5 yorum
27.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 27189.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Dual OC DUAL-RTX4070-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
27.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 27879.00 Asus Dual Geforce Rtx 4070 Oc Edition 12Gb Gddr6x Pcı-E 4.0 192Bit Nvıdıa Ekran Karti 28.885,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 28885.69 ASUS Dual Geforce Rtx 4070 Oc Dual-rtx4070-o12g Gddr6x 192bit Dx12 Dlss 3 Gaming (oyuncu) Ekran KartSatıcı: incehesap
28.971,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
10 28971.89 ASUS GEFORCE RTX 4070 DUAL-RTX4070-O12G-WHITE 12GB GDDR6X 192bit OC OC HDMI 3xDP Ekran KartıSatıcı: Vizyon Bilgisayar
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
11 28999.00 ASUS DUAL-RTX4070-O12G 12GB Geforce RTX4070 GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
29.439,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 29439.86 Asus GeForce RTX 4070 Dual O12G 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 29.482,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 29492 Asus Dual GeForce RTX 4070 OC DUAL-RTX4070-O12G-WHITE GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 29.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 29699.00 Asus Dual-Rtx4070-O12G 12Gb Gddr6X Hdmı Dp 192Bit 29.682,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 29692 Asus Dual-Rtx4070-O12G GeForce RTX 4070 OC Gddr6X 192 Bit Dx12 Dlss 3 Gaming Ekran KartıSatıcı: İncehesap
29.776,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 29776.67 Asus GeForce Dual Rtx4070 O12G White Edition Rtx4070 12 GB Gddr6X 256 Bit Gaming Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
29.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 29999.99 Asus Dual GeForce RTX 4070 OC DUAL-RTX4070-O12G-WHITE GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
29.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 29999.99 Asus GeForce RTX4070 DUAL-RTX4070-O12G DUAL OC Edition 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
29.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 29999.99 Asus Dual-Rtx4070-O12G-Whıte 12Gb Gddr6X Hdmı Dp 192Bit 30.728,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 30738 Asus GeForce RTX4070 DUAL-RTX4070-O12G DUAL OC Edition 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
31.485,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
21 31485.29 Asus GeForce RTX4070 DUAL-RTX4070-O12G DUAL OC Edition 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
31.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 31729.00 ASUS DUAL-RTX4070-O12G, 12Gb, 192Bit, GDDR6X, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Ptd Bilişim
31.931,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
23 31931.16 ASUS DUAL-RTX4070-O12G 12GB Geforce RTX4070 GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
32.079,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
24 32079.00 Asus Dual GeForce RTX 4070 OC 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran DLSS 3 Ekran Kartı 32.292,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
25 32292.00 Asus Dual GeForce RTX 4070 OC DUAL-RTX4070-O12G-WHITE GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
32.537,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
26 32537.81 Asus GeForce RTX4070 DUAL-RTX4070-O12G DUAL OC Edition 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
32.780,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
27 32780.00 Asus GeForce RTX4070 DUAL-RTX4070-O12G DUAL OC Edition 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: SMALLMAN
33.008,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
28 33008.89 ASUS DUAL-RTX4070-O12G-WHITE, 12Gb, 192Bit, GDDR6X, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Ptd Bilişim
33.059,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
29 33059.31 Asus Dual GeForce RTX 4070 OC DUAL-RTX4070-O12G-WHITE GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
33.880,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
30 33880.00 ASUS DUAL-RTX4070-O12G, 12Gb, 192Bit, GDDR6X, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: ENPOLYTECH-BURSA
42.681,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
31 42681.86