Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BORANET | 34 yorum
8.877,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 8877.04 Asus AMD Radeon RX 6600 Dual DUAL-RX6600-8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: hobbyturkey | 33 yorum
9.009,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 9009.91 Asus AMD Radeon RX 6600 Dual DUAL-RX6600-8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: RaptorBilgisayar | 34 yorum
9.070,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 9070.04 ASUS Dual Radeon Rx 6600 Dual-rx6600-8g 8gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (oyuncu) Ekran KartıSatıcı: BORANET
9.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 sn önceki fiyat
4 9099.00 ASUS RADEON DUAL RX 6600 8GB 128bit GDDR5 2491Mhz OC HDMI 3xDP (DUAL-RX6600-8G) EKRAN KARTISatıcı: BORANET | 95 yorum
9.999,00 TL Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 9999.00 ASUS Radeon Dual-RX6600-8G 8 GB GDDR6 128 Bit 2491 Mhz OC 1 x HDMI 3 x DP Ekran KartıSatıcı: Vizyon Bilgisayar
10.908,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
6 10908.02 ASUS Amd Radeon Rx 6600 Dual Dual-rx6600-8g 8 Gb Gddr6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: PHİGO
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
7 24999.00