Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: dualpazar | 9 yorum
12.020,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 12020.18 Asus Dual-Rx6650xt-O8g 8Gb 128Bit Gddr6 Dp/Hdmı Pcı 4.0 Ekran KartiSatıcı: Dualpazar
12.320,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 12320.18 ASUS DUAL-RX6650XT-O8G 8GB GDDR6 HDMI DP 128BİTSatıcı: dualpazar
12.566,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 12566.00 ASUS Dual-rx6650xt-o8g 8gb 128bit Gddr6 Dp/hdmı Pcı 4.0 Ekran Kartı 4711081647539Satıcı: Dualpazar
12.629,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 12629.40 ASUS RADEON DUAL RX 6650 XT 8GB 128bit GDDR6 2689MHz OC HDMI 3xDP (DUAL-RX6650XT-O8G) EKRAN KARTISatıcı: Dualpazar | 5 yorum
12.727,05 TL Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 12727.05 Asus AMD Radeon RX 6650 XT Dual OC DUAL-RX6650XT-O8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: efepcbilisim
16.494,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 16494.67 ASUS DUAL-RX6650XT-O8G 8GB GDDR6 HDMI DP 128BİTSatıcı: AK ÜRÜNLER
18.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 18000.00 Asus Dual-Rx6650xt-O8g 8Gb 128Bit Gddr6Satıcı: Bizedebak
24.302,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 24302.78 ASUS Radeon Dual-rx6650xt-o8g 8gb Gddr6 128bit Oc Hdmı 3xdp Ekran KartıSatıcı: Bilbor Bilgisayar | 3 yorum
24.699,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 24699.14