Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
15.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 15100.00 ASUS RADEON DUAL RX 6700 XT 12GB 192bit GDDR6 2581MHz OC HDMI 3xDP (DUAL-RX6700XT-12G) EKRAN KARTISatıcı: B-E STORE | 48 yorum
15.100,00 TL Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 15100.00 Asus Radeon Dual Rx 6700 Xt 12Gb 192Bit Gddr6 2581Mhz Oc Hdmı 3Xdp (Dual-Rx6700xt-12G) Ekran KartıSatıcı: Abaküs Teknoloji
15.647,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
3 15647.04 Asus AMD Radeon RX 6700 XT DUAL-RX6700XT-12G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Daima
16.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 16199.00 Asus AMD Radeon RX 6700 XT DUAL-RX6700XT-12G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
17.848,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 17848.33 Asus AMD Radeon RX 6700 XT DUAL-RX6700XT-12G 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
18.586,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 18586.55 ASUS 12GB DUAL RX6700XT-12G GDDR6 HDMI-DP PCIE 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
18.766,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 18766.56