Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: techofuniverse | 4 yorum
11.812,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 11812.50 Asus Radeon RX 6650 XT Rog Strix O8G V2 Gaming 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı 13.263,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 13273 ASUS ROG Strix Radeon RX 6650XT O8G V2 8GB OC GDDR6 128 Bit Ekran Kartı 13.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 13719.00 Asus AMD Radeon RX 6650 XT ROG Strix O8G V2 Gaming 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
14.070,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 14070.49 Asus AMD Radeon RX 6650 XT ROG Strix O8G V2 Gaming 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Sepetist
14.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 14389.00 Asus ROG Strix RX6650XT O8G V2 Gaming Ekran KartıSatıcı: Atom Game Store
14.416,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 14416.91 ASUS Radeon Rog Strıx Rx6650xt O8g V2 Gamıng 8gb Gddr6 128b Gaming Ekran KartıSatıcı: Sepetist
14.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 14689.00