Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ADAESPOR | 1 yorum
16.487,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 16487.41 Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Eagle 8G OC GV-N406TEAGLE OC-8GD GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 16.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 16699.00 Gigabyte Rtx 4060 Ti Eagle Oc Gv-N406teagleoc8gd 8Gb Gddr6 128 Bit Ekran KartiSatıcı: Gencer Gaming
16.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 16899.00 Gigabyte GeForce RTX 4060 TI EAGLE OC 8 GB Grafik Kartı - 8 GB GDDR6 18 Gbps 128bit, PCI-E 4.0, 2x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.1a, NVIDIA DLSS 3, 4K, Ada Lovelace Arch, GV-N406TEAGLE OC-8GD desteklerSatıcı: incehesap
17.431,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 17431.11 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Eagle OC GV-N406TEAGLEOC8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
17.950,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 17950.27 Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Eagle OC GV-N406TEAGLE OC-8GD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: DFSBilgisayar
17.955,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 17955.72 Gigabyte Geforce Rtx 4060 Ti Eagle 8g Oc Gv-n406teagle Oc-8gd Gddr6 128bit Dx12 Dlss 3 Gaming (oyuncSatıcı: incehesap
18.052,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 18052.97 Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8GB GDDR6 DLSS 3 128 Bit Ekran KartıSatıcı: İnce hesap | 1 yorum
18.976,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 18976.14 Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Eagle 8G OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 18.970,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 18980 GIGABYTE 8GB RTX4060 EAGLE OC GV-N406TEAGLE OC-8GD GDDR6 HDMI-DP PCIE 4.0 20.112,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 20122 GIGABYTE 8GB RTX4060 EAGLE OC GV-N406TEAGLE OC-8GD GDDR6 HDMI-DP PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
20.706,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 20706.99 Gıgabyte Gv-N406teagle Oc-8Gd Rtx4060tı 8Gb Gddr6 Hdmı Dp 192Bıt 20.975,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 20975.38 Gigabyte Geforce Rtx 4060 Ti Eagle 8g Oc Gv-n406teagle Oc-8gd Gddr6 128bit Dx12 Dlss 3 Gaming (oyuncSatıcı: Akershop
20.981,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
13 20981.31 Gıgabyte GV-N406TEAGLE Oc-8gd 4060TI Gddr6 192BITSatıcı: İntekzo
22.418,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
14 22418.68