Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Garaj Online
10.780,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 sn önceki fiyat
1 10780.16 Inno3D NVIDIA GeForce RTX 3060 Twin X2 LHR N30602-12D6-119032AH 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: GarajOnline | 22 yorum
10.978,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 10978.94 INNO3D Rtx3060 Twin X2 12gb 192bit Gddr6-lhrSatıcı: Garaj Online Elektronik
11.464,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
3 11464.15 INNO3D Nvidia Geforce RTX3060 Twin X2 Lhr 12GB 192BIT DX12 Pcı-E 4.0 Gddr6 Ekran Kartı N30602-12D6-119032AHSatıcı: GarajOnline | 4 yorum
13.213,80 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 13213.80 INNO3D Rtx3060 Twin X2 12gb 192bit Gddr6-lhr 3xdp+hdmıSatıcı: QUEENPC
13.333,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13333.00