Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TgarBilgisayar | 15 yorum
5.899,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 5899.66 MSI Geforce Gtx 1650 D6 Ventus Xs Ocv1 4gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: QUEENPC
5.973,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
2 5973.00 Msi GeForce GTX1650 DirectX 12 D6 VENTUS XS OCV1 4GB 128-Bit GDDR6 PCI E 3.0 x16 HDCP Ekran KartıSatıcı: Tgarteknoloji
6.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
3 6199.00 MSI NVIDIA GeForce GTX 1650 D6 Ventus XS OCV1 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ALTEK
6.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 6249.00 MSI Gtx1650 4gb Gddr6 128bit Dp/hdmi/dvi Pci Express X16 3.0 (gtx 165 Ventus Xs Ocv1) 6.265,46 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 6275.46 MSI Gtx1650 4gb Gddr6 128bit Dp/hdmi/dvi Pci Express X16 3.0 (gtx 165 Ventus Xs Ocv1)Satıcı: TGAR TEKNOLOIJİ
6.297,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 6297.06 MSI NVIDIA GeForce GTX 1650 D6 Ventus XS OCV1 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: BilgiRize
6.670,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 6670.16 Msı Geforce GTX1650 D6 Ventus Xs Ocv1 4gb Gddr6 128BIT 1xhdmı 1xdp 1xdvı Ekran KartıSatıcı: marenta
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 6999.00 Msi GeForce GTX1650 DirectX 12 D6 VENTUS XS OCV1 4GB 128-Bit GDDR6 PCI E 3.0 x16 HDCP Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
7.389,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
9 7389.99 Msi GeForce GTX1650 DirectX 12 D6 VENTUS XS OCV1 4GB 128-Bit GDDR6 PCI E 3.0 x16 HDCP Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
7.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
10 7400.00 Msi Geforce Gtx1650 Directx 12 D6 Ventus Xs Ocv1 4Gb 128-Bit Gddr6 Pcı E 3.0 X16 Hdcp Ekran Karti 7.649,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 7649.18 MSI GEFORCE GTX1650 D6 VENTUS XS OCV1 4GB GDDR6 128BIT 1XHDMI 1XDP 1XDVI EKRAN KARTISatıcı: verofis
7.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 7989.00 Msi GeForce GTX1650 DirectX 12 D6 VENTUS XS OCV1 4GB 128-Bit GDDR6 PCI E 3.0 x16 HDCP Ekran KartıSatıcı: Nusrat Bilişim
11.616,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 11616.82