Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ebz
10.426,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 10426.90 MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X 8G OC NVIDIA RTX 3050, 8 GB Bellek, V397-418R, Oyun Grafik KartıSatıcı: pixelbilgisayar
10.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
2 10500.00 MSI VGA GEFORCE RTX 3050 VENTUS 2X 8G OC 128Bit Ekran KartıSatıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ | 73 yorum
10.598,00 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 10598.00 MSI NVIDIA Geforce RTX 3050 Ventus 2X XS 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
10.791,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 10791.80 MSI NVIDIA GeForce RTX 3050 Ventus 2X 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ
10.838,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 10838.94 MSI Rtx3050 Ventus 2x Oc 8gb 128bit Gddr6 LhrSatıcı: QUEENPC
11.111,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 11111.00 Msı Geforce Rtx 3050 Ventus 2x 8g Oc 8gb Gddr6 128BITSatıcı: İntekzo
11.477,92 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 11477.92 MSI VGA GEFORCE RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC RTX3050 8GB GDDR6 128B DX12 PCIE 4.0 X8)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
11.673,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 11673.20 Msı Vga Geforce Rtx 3050 Ventus 2X Xs 8G Oc Rtx3050 8Gb Gddr6 128B Dx12 Pcıe 4.0 X8 1Xdp 1Xhdmı 1Xdl-Dvı-D 11.689,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
9 11689.62 MSI GEFORCE RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC GDDR6 HDMI DP DVI 128BitSatıcı: Hızlı Stok
13.468,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 13468.74