- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
12.555,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 12555.99 MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8G OC 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 12.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 12399.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
12.414,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 12414.00 MSI VGA GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC RTX3060 8GB (OC) GDDR6 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI) Ekran KartıSatıcı: TRGaming | 15 yorum
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 12499.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
12.512,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 12512.49 MSI Geforce Rtx 3060 Ventus 2x Oc 8gb Gddr6 128bit Nvıdıa Ekran KartıSatıcı: magicteknoloji
12.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 12599.99 MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8G OC 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı 12.586,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 12596 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
12.707,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 12707.90 MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC 8GB GDDR6 128Bit HDMI/DP Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
12.914,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
9 12914.66 MSI Geforce Rtx 3060 Ventus 2x 8g Oc 8gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: QUEENPC
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 12999.00 MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8G OC 8 GB 128 Bit Gddr6 Dx12 Gaming Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
12.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 12999.99 Msi GeForce RTX3060 Ventus 2X 8G OC 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
12.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 12999.99 MSI GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X OC 8GB GDDR6 128bit NVIDIA Ekran Kartı7 yorum
13.069,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 13069.00 Msi GeForce RTX3060 Ventus 2X 8G OC 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
13.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 13640.00 Msı Geforce Rtx 3060 Ventus 2X 8G Oc 8Gb Gddr6 128Bit Hdmi/Dp Ekran Kartı SiyahSatıcı: Lowell Teknoloji
13.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 13659.00 Msı Vga Geforce Rtx 3060 Ventus 2X8g Oc Rtx3060 8Gb Gddr6 128B Dx12 Pcıe 4.0 X16 3Xdp 1XhdmıSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
13.924,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
16 13924.01 Msi GeForce RTX3060 Ventus 2X 8G OC 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
13.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 13959.00 MSI RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC 8GB GDDR6 HDMI DP 128BitSatıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
14.440,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
18 14440.72 Msı Rtx 3060 Ventus 2x 8g Oc 8gb Gddr6 HDMI Dp 128BITSatıcı: İntekzo
15.508,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
19 15508.99 Geforce Rtx3060 Ventus 2X 8G Oc 8Gb Gddr6 128Bit Dx12 Gaming Oyuncu Ekran KartıSatıcı: pazareyle
21.312,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 21312.28 Msi GeForce RTX3060 Ventus 2X 8G OC 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: Nusrat Bilişim
29.676,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
21 29676.74 Msı Geforce Rtx 3060 Ventus 2X 8G Oc 8Gb Gddr6 128Bit Hdmi/Dp Ekran Kartı SiyahSatıcı: Nusrat Bilişim
29.676,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 29676.74