Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
33.955,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 33955.20 Msı Geforce Rtx 4070 Tı Ventus 3X 12G Oc Gddr6x 192 Bit Ekran KartiSatıcı: Dfsbilgisayar
33.782,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 33782.84 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 TI VENTUS RTX4070 TI 12GB GDDR6X 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI) EKRAN KARTISatıcı: Dfs Bilgisayar | 24 yorum
35.263,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 35263.00 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 TI VENTUS 3X E 12G OC RTX4070 TI 12GB GDDR6X 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: JV Bilgi Teknolojileri | 1 yorum
37.210,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 37210.90 MSI Geforce Rtx 4070 Ti Ventus 3x 12g Oc 12gb Gddr6x 192bit Dx12 Dlss 3 Gaming (oyuncu) Ekran KartıSatıcı: DFS Bilgisayar | 2 yorum
38.152,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 38152.88 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Ventus 3X E1 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
39.544,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 39544.90 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Ventus 3X E1 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
40.571,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 40571.66 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Ventus 3X E1 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Netsiparis
42.035,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 42035.60 MSI GEFORCE RTX4070TI VENTUS 3X E1 12G OC 12GB GDDR6X 192BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTISatıcı: BilişimSE
43.679,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 43679.52 Msı Geforce Rtx4070tı Ventus 3X E1 12G Oc 12Gb Gddr6x 192Bıt 1Xhdmı 3Xdp Ekran KartıSatıcı: Ak Bilgisayar
45.683,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 45683.35