Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Arslan Bilgisayar
25.056,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 25066 MSI VGA RADEON RX 6700 XT MECH 2X 12G OC, Siyah, NormalSatıcı: onlinealisverisyap
25.562,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 25562.56 MSI 12GB RX6700XT MECH 2X 12G OC GDDR6 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0 25.610,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 25620 MSI AMD Radeon RX 6700 XT Mech 2X OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
25.698,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 25698.90 MSI Vga Radeon Rx 6700 Xt Mech 2x 12g Rx6700xt 12gb Gddr6 192b Pcıe 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: ASG TEKNOLOJİ
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 25999.00 MSI AMD Radeon RX 6700 XT Mech 2X OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Netsiparis
26.567,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 26567.30 MSI Radeon RX 6700 XT Mech 2X OC 12GB 192Bit GDDR6 PCI-Express X16 Ekran Kartı (RX 6700 XT MECH 2X 12G OC)Satıcı: netsiparis | 25 yorum
27.838,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 27838.80 MSI Rx6700xt Mech 2x 12g Oc 12gb Gddr6 192bit 3xdp/1xhdmı Pcı-e 4.0Satıcı: Core Bilgisayar
29.970,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 29970.77 MSI AMD Radeon RX 6700 XT Mech 2X OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: MbTeknoloji
30.350,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
9 30350.97