Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
6.173,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 6173.80 PNY NVIDIA GeForce GTX 1650 Dual Fan VCG16504D6DFPPB 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
6.508,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 6508.90 PNY GTX1650 4GB VCG16504D6DFPPB GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 16X v3.0 6.500,40 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 6510.4 PNY NVIDIA GeForce GTX 1650 Dual Fan VCG16504D6DFPPB 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: GTI-Bilişim
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 6599.00 PNY NVIDIA GeForce GTX 1650 Dual Fan VCG16504D6DFPPB 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Netsiparis
6.621,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 6621.80 PNY GeForce Vcg16504D6Dfppb GTX 1650 Dual Fan 4 GB 128 Bit Gddr6 Dx12 Gaming Ekran KartıSatıcı: GTI BİLİŞİM
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 6999.00 PNY Gtx1650 4gb Vcg16504d6dfppb Gddr6 128bit Hdmı Dp Pcıe 16x V3.0Satıcı: BUCHERO
7.636,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 7636.00