Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MTBİLİSİM | 31 yorum
33.579,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 33589 Sapphıre Rx 7900 Xt Nıtro+ Vapor-X 11323-01-40G 20Gb Gddr6 320Bit Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
35.478,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 35478.20 Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT Nitro+ Vapor-X 11323-01-40G 20 GB GDDR6 320 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
35.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 35699.99 Sapphire RX 7900 XT Nitro+ AMD Radeon™ 20GB GDDR6 VGA Vapor-X, Ekran Kartı, 11323-01-40GSatıcı: onlinealisverisyap
36.121,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
4 36121.05 SAPPHIRE 20GB RX7900XT NITRO+ VAPOR-X 11323-01-40G GDDR6 320Bıt PCIE 4.0 36.155,00 TL + Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 36165 Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT Nitro+ Vapor-X 11323-01-40G 20 GB GDDR6 320 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
36.375,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 36375.90 Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT Nitro+ Vapor-X 11323-01-40G 20 GB GDDR6 320 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
37.309,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
7 37309.18 SAPPHIRE Radeon RX 7900 XT Nitro OC Vapor-X 20GB GDDR6 320 Bit Ekran Kartı 37.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 37529.00 SAPPHIRE Radeon Rx 7900 Xt Nitro+ Gaming Oc Vapor-x 20gb Gddr6 320 Bit Ekran KartıSatıcı: Mt Bilişim
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 37999.00 SAPPHIRE Radeon Rx 7900 Xt Nitro+ Gaming Oc Vapor-x 20gb Gddr6 320 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
38.540,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 38540.34