Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TRGaming | 10 yorum
14.499,00 TL Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 14499.00 XFX Speedster SWFT Core 309 AMD Radeon RX 6700 XT 12GB GDDR6 192BIT DX12 Ekran Kartı, RX-67XTYJFDVSatıcı: Hema Bilişim
17.237,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 17237.25 XFX AMD Radeon RX 6700 XT Speedster SWFT 309 Core Gaming RX-67XTYJFDV 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: teknostok | 47 yorum
17.561,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 17561.01 XFX RX-67XTYJFDV RX6700XT SWFT309/CORE 12GB GDDR6 192Bit 3xDP/1xHDMI PCI-E 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
17.760,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 17770 XFX 12GB RX 6700XT SPEEDSTER SWFT309 GDDR6 192BİT RX-67XTYJFDV 3xDP+HDMISatıcı: onlinealisverisyap
18.289,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 18289.54 XFX Rx-67xtyjfdv Rx 6700 Xt 12gb 192bit Gddr6 Dp/hdmı Speedster Swft 309 Pcı4.0 RX-67XTYJFDVSatıcı: teknostok
18.834,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
6 18834.77 XFX 12GB RX 6700XT SPEEDSTER SWFT309 GDDR6 192BİT RX-67XTYJFDV 3xDP+HDMISatıcı: ZMTEKNOLOJİ
19.180,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 19180.92 XFX AMD Radeon RX 6700 XT Speedster SWFT 309 Core Gaming RX-67XTYJFDV 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: asbil-group
20.114,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 20114.93