Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hit Dükkan
8.168,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 8168.57 Zotac Nvidia GeForce GTX 1660 Super Twin Fan 6GB 192Bit GDDR6 Ekran Kartı ZT-T16620F-10LSatıcı: METAVERSE TEKNOLOJİ | 36 yorum
10.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 10199.00 Zotac NVIDIA GeForce GTX 1660 Super Gaming ZT-T16620F-10L 6 GB 192 Bit GDDR6 Ekran KartıSatıcı: magic | 30 yorum
10.234,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 10234.08 Zotac 6gb Gtx1660 Zt-t16620f-10l Gddr6 192bit Hdmı 3x Displayport 16x (pcıe 3.0) 130w 450wSatıcı: magicteknoloji | 9 yorum
10.636,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10636.35 Zotac Gtx 1660 Super Zt-T16620F-10L 192 Bit Gddr6 6 Gb Ekran KartıSatıcı: Arslan Bilgisayar
12.593,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 12603 Zotac NVIDIA GeForce GTX 1660 Super Gaming ZT-T16620F-10L 6 GB 192 Bit GDDR6 Ekran KartıSatıcı: Netsiparis
13.184,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 13184.90 Zotac NVIDIA GeForce GTX 1660 Super Gaming ZT-T16620F-10L 6 GB 192 Bit GDDR6 Ekran KartıSatıcı: verofis
14.853,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 14853.60