Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bunlar Alınır | 109 yorum
4.401,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 4401.00 Fakir Premium Chefry 8.5 Lt Yagsiz FritozSatıcı: ÖZBA SHOP
4.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 4899.00 Fakir Premium Chefry Sıcak Hava Fritözü / AirfryerSatıcı: BEYAZEŞYAMARKET12 | 23 yorum
4.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 4949.00 Fakir Premium Chefry Sicak Hava FritozSatıcı: BeyoğluTicaret
5.065,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 5065.20 Fakir Premium Chefry Sıcak Hava Fritözü / AirfryerSatıcı: Electro Connect
5.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 5479.00 Fakir Premium Chefry Sıcak Hava Fritözü / AirfryerSatıcı: evises
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 5499.00 Fakir Premium Chefry 8,0-5 Ltyağsız Fritöz - SiyahSatıcı: Mobilyaburda
5.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 5850.00 Fakir Premium Chefry Sıcak Hava Fritözü / AirfryerSatıcı: tanrisevendtm
6.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
8 6500.00 Fakir Premium Chefry Sıcak Hava Fritözü / AirfryerSatıcı: ÇOKİYİBİRRAKAM
6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
9 6799.00 Fakir Premium Chefry 8.5 lt Yağsız FritözSatıcı: SİZİN REYON
6.934,05 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 6944.05 Fakir Premium Chefry 8.5 L Yağsız Fritöz AirfryerSatıcı: Harikafiyat Plus
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 7599.00