Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Dükkan35
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 2299.00 Goldmaster Profry Dijital Dokunmatik Airfryer Yağsız Kızartma Sıcak Hava Fritöz + Mutfak Tartı TerazisiSatıcı: Dükkan35
2.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2379 Goldmaster Profry Gm7467 Dijital Dokunmatik 8 Ön Programlı 4.3 L Airfryer Yağsız FritözSatıcı: Fırsat Dünyası
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 2499.00 GoldMaster Profry Dijital Dokunmatik Airfryer Yağsız Kızartma Sıcak Hava FritözSatıcı: Dükkan35
2.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 2989.00 Goldmaster GM-7467 Profry Sıcak Hava FritözüSatıcı: Dukkan35
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 3199.00 Goldmaster Profry Dijital Dokunmatik 8 Ön Programlı 4.3 Litre Airfryer Yağsız Kızartma Sıcak Hava Fritöz GM7467Satıcı: Goldmaster
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 4999.00