Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş
3.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 3990.00 Kenwood 5,5lt Fritöz 1800w AirfryerSatıcı: SepetteKalite
3.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
2 3980.00 Kenwood Hfp50.000Wh Air Fryer XXLSatıcı: Premium Sepet
3.995,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 3995.90 Kenwood 5,5lt Fritöz 1800w AirfryerSatıcı: Desibela
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
4 3999.00 Kenwood HFP50.000WH XXL Sıcak Hava FritözüSatıcı: Premiumsepet
4.055,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 4055.93 Kenwood HFP50.000WH Air Fryer Xxl - BeyazSatıcı: BakserLTD | 71 yorum
3.779,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 3779.10 Kenwood HFP50.000 Beyaz Xxl FritözSatıcı: A PLUS
4.390,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
7 4390.99 Kenwood Hfp50 Xxl Airfryer BeyazSatıcı: Desibela
4.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 4429.00 Kenwood Hfp50 Xxl Airfryer BeyazSatıcı: Gallery Crystal
4.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 4439.00 Kenwood HFP50.000WH XXL Sıcak Hava FritözüSatıcı: KENWOODTÜRKİYE
4.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 4490.00 Kenwood Hfp50.000wh Air Fryer Xxl Sicak Hava FritozuSatıcı: Reyonev
4.527,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
11 4527.27 Kenwood Hfp50.000wh Air Fryer Xxl 5.399,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
12 5399.10 Kenwood HFP50 Airfryer Beyaz 5,5 Litre XXL 1800W Sıcak Hava FritözüSatıcı: Desibela
6.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
13 6290.00 Kenwood-HFP50.000WH XXL 5,5 Lt Airfryer-Beyaz 6.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 6300