Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Martelelektronik | 309 yorum
5.219,10 TL Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 5219.10 Tefal FZ760030 Actifry Genius 1.2 LT 1350 W FritözSatıcı: mucizefarkı
5.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 5250.00 Tefal FZ760030 Actifry Genius 1.2 LT 1350 W FritözSatıcı: pelidadtm | 90 yorum
5.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 5300.00 Actifry Genius Fritoz 1.2 Kg Kapasite - 1510001380 6.051,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 6051.11 TEFAL Actifry Genius-1.2 L Akıllı FritözSatıcı: TEFAL MAGAZA
6.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
5 6549.00 TEFAL FZ7600 Actifry Genius Fritöz 1,2 kg KapasiteSatıcı: herbutceyeuygun
6.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
6 6980.00 Tefal Actifry Genius 1.2 LT FritözSatıcı: Harikafiyat Plus
8.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 8799.00 Tefal Fz760030 Actifry Genius Fritöz BeyazSatıcı: HarikaFiyat PluS
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 8999.00