Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
2.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 2549.00 TEFAL 18 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer, Hava ile Kızartma & IzgaraSatıcı: Trendyol
2.549,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
2 2559 Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer 4,2 Litre Kapasite Hava ile Kızartma & Izgara - 1510002076Satıcı: KoalaPazarlama | 2853 yorum
2.672,99 TL Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 2672.99 Tefal Ey5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer SiyahSatıcı: Mobil Depom
2.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 2739.00 Tefal Ey5018 Easy Fry&Grill Classic 4.2 L Airfryer Yağsız FritözSatıcı: Bolindirim
2.798,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 2798.00 Tefal Easy Fry Grill Ey501815 4.2 Lt Yagsiz Fritoz 2.847,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2847.11 TEFAL 18 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer, Hava ile Kızartma & IzgaraSatıcı: MobilDepom | 2170 yorum
2.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 2849.00 Tefal EY501815 Easy Fry & Grill Meca 1550 W Sıcak Hava FritözüSatıcı: emc-bilisim-ve-tekn | 25 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 2899.00 Tefal Ey5018 Easy Fry & Grill Classic Yagsiz Fritoz Airfryer'' Hava İle Kizartma & Izgara 3.114,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3114.11 Tefal EY501815 Easy Fry & Grill Meca 1550 W Sıcak Hava FritözüSatıcı: miraçsm
3.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 3200.00 Tefal EY501815 Easy Fry & Grill Meca 1550 W Sıcak Hava FritözüSatıcı: galaxystore
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
11 3299.00 Tefal Ey5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer SiyahSatıcı: EVA İLETİŞİM
4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 4299.00 Tefal Easy Fry Grill EY5018 4,2 L Yağsız Fritöz 5.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 5099.00