Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: sevgideko
6.290,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 6290.10 Tefal EY5058 Easy Fry & Grill Precision Sıcak Hava Fritözü | 2'si 1 Arada Teknoloji - SiyahSatıcı: CarrefourSA | 3 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 6999.00 Tefal EY5058 Easy Fry & Grill sıcak hava fritözü | 2'si 1 arada teknoloji 6 porsiyon için 4,2 litre | 8 pişirme programı Siyah, XLSatıcı: CarrefourSA
7.060,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 7060.99 TEFAL Geniş 4.2 L kapasite 2'si 1 arada 8 otomatik program EasyFry Grill Precision Az Yağlı FritözSatıcı: katile
13.080,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 13080.57 TEFAL 2'si 1 arada 8 otomatik program Geniş 4.2 L kapasite EasyFry Grill Precision Az Yağlı FritözSatıcı: katile
13.080,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13080.57