Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 653 yorum
2.199,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
1 2209 Yui M25 Maxifry Pro 5.5 Lt. Smart Dokunmatik Airfryer Sıcak Hava Fritöz BeyazSatıcı: İdeal Sanal
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 2909 Yui M25 Maxifry Pro 5.5 L Beyaz Smart Airfryer FritözSatıcı: İDEAL SANAL
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 2999.00 Yui M25 Maxifry Pro Smart Airfryer Sıcak Hava Fritözü beyazSatıcı: TRENDTEKNOLOJİİ
3.239,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 3239.99 Yui M25 Maxifry Pro 5.5 Lt. Smart Dokunmatik Airfryer Sıcak Hava Fritöz BeyazSatıcı: İdealsanal
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 3299.00 Yui M25 Maxifry Pro 5,5l Smart Airfryer Fritöz - BeyazSatıcı: İdeal Sanal | 35 yorum
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 3599.00