Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: n11 | 1383 yorum
429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 429.00 Samsung Evo Plus MB-MC128KA/TR 128 GB MicroSDXC UHS-I Hafıza KartıSatıcı: Atn | 1380 yorum
439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 439.00 Samsung Evo Plus 128Gb Microsd Hafiza Karti Mb-Mc128ka/TrSatıcı: ATN
445,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
3 445.47 Samsung Evo Plus 128gb Microsd Mb-mc128ka/apc 130 Mb/sn Beyaz Hafıza Kartı (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: berkinatolyesi
454,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 454.90 Samsung Evo Plus 128gb Microsd Mb-mc128ka/apc 130 Mb/sn Beyaz Hafıza Kartı (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: ATN | 709 yorum
459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 459.00 SAMSUNG Evo Plus MB-MC128KA/TR 128GB Micro SD 449,00 TL + 19,90 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 459 SAMSUNG 128GB mSD EVO Plus MB-MC128KA/APC SD Kart Beyaz 449,00 TL + 19,90 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 459 Samsung EVO Plus 128GB Hafıza Kartı 130 MB/s Micro SDHC SD Adaptör MB-MC128KA/TRSatıcı: Winex
477,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 477.48 Samsung 128Gb Evo Plus Microsdxc Uhs-I U3 V30 A2 130Mb/S 4K Mb-Mc128Ka/Apc Micro SD KartSatıcı: TEKNOSA
449,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 459 Samsung EvoPlus 128GB with SD adapter Transfer Speed 130MB/s (SamSatıcı: berkinatolyesi
479,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
10 479.90 Samsung Evo Plus 128 GB Adaptörlü Hafıza Kartı (130MB/S)5 yorum
450,00 TL + 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 460 Samsung Evo Plus 128Gb Hafiza Karti 130 Mb/S Micro Sdhc Sd Adaptor Mb-Mc128ka/Tr 487,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 487.86 Samsung EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB, U3, V30, A2, MB-MC128KA/TRSatıcı: WEBMARKT
489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
13 489.00 Samsung Evo Plus 128 Gb Mb-Mc128Ka/Tr Micro Sd Hafıza Kartı BeyazSatıcı: Neel Teknoloji
499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 499.00 Samsung EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GBSatıcı: berk'in atölyesi
499,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
15 499.90 Samsung 128 GB Evo Plus microSDXC Class 3 MB-MC128KA/TR 486,00 TL + 20,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 496 Samsung Evo Plus 128 GB Micro Sdxc 130MB/SN MB-MC128KA/TR Hafıza Kartı - griSatıcı: berkinatolyesi | 179 yorum
524,90 TL Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
17 524.90 Samsung Evo Plus 128gb Microsd Mb-mc128ka/apc 130 Mb/sn Beyaz Hafıza Kartı ( Türkiye Garantili)Satıcı: idefix
529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
18 539 Samsung Evo Plus 128 Gb Mb-Mc128Ka/Tr Micro Sd Hafıza Kartı BeyazSatıcı: Winex
529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 529.00 Samsung Evo Plus Mb-Mc128Ka/Tr 128 GB 130 Mb/Sn Taşınabilir SSDSatıcı: Winex
529,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 539 Samsung Evo Plus 128 GB SDXC U3 Sınıf 10 A2 130MB/s Mikro SD Bellek Kartı Adaptörlü 2021 Sürümü (MB-MC128KA/EU)Satıcı: pdateknoloji
569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
21 569.00 Samsung Evo Plus 128gb Microsd Mb-mc128ka/apc 130 Mb/sn Beyaz Hafıza Kartı ( Türkiye Garantili)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
668,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 668.00