Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 263 yorum
377,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 377.90 Sandisk SDSQXCU-064G-GN6MA - Sandisk Extreme Pro 64GB 20090MBS Microsdxc Uhs-I A2 V30 Hafıza KartıSatıcı: Hepsiburada | 6 yorum
379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 379.00 Sandisk Extreme Pro SDSQXCU-064G-GN6MA 64 GB microSDXC UHS-I A2 V30 Adaptörlü Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji | 62 yorum
389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 389.00 SanDisk Extreme Pro 64gb 200/90mb/s Microsdxc Uhs-ı Adaptörlü Hafıza Kartı Sdsqxcu-064g-gn6maSatıcı: GpnTeknoloji | 68 yorum
399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 399.00 Sandisk Sdsqxcu-064G-Gn6Ma Extreme Pro 64Gb Microsdxc A2 V30 Adaptörlü Hafıza Kartı SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
409,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 409.00 Sandisk Extreme Pro 64Gb 200/90Mb/S Microsdxc Uhs-I A2 V30 Adaptorlu Hafiza Karti Sdsqxcu-064G-Gn6maSatıcı: GpnTeknoloji
419,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
6 419.00 Sandısk 64GB Extreme Pro SDSQXCU-064G-GN6MA Mıcro-Sd Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
419,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 419.00 SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I hafıza kartı 64 GB + adaptör ve RescuePRO Deluxe (akıllı telefonlar, aksiyon kameraları veya dronlar, A2, Class 10, V30, U3, 200 MB/s aktarım için)Satıcı: Nepal Bilişim
425,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
8 425.00 Sandisk Sdsqxcu-064G-Gn6Ma Extreme Pro 64 GB 200/90Mb/S Micro Sdxc Uhs-İ A2 V30 Adaptörlü Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
409,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 419 Sandisk Extreme Pro 64 GB Hafıza Kartı (200MB/S) 449,00 TL + 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 459 SanDisk Extreme Pro SDSQXCU-064G-GN6MA Class 10 UHS-I U3 A2 V30 64 GB Micro SD Kart 459,00 TL + 22,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 469 SanDisk Extreme Pro 64gb 200/90mb/s Microsdxc Uhs-ı Adaptörlü Hafıza Kartı Sdsqxcu-064g-gn6maSatıcı: Tech dijital
485,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 485.00 Sandisk Extreme Pro SDSQXCU-064G-GN6MA 64 GB microSDXC UHS-I A2 V30 Adaptörlü Hafıza KartıSatıcı: micromart
499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
13 499.00 Sandısk 64GB Extreme Pro SDSQXCU-064G-GN6MA Mıcro-Sd Hafıza KartıSatıcı: ANT DİJİTAL
499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
14 499.00 Sandisk Extreme Pro SDSQXCU-064G-GN6MA 64 GB microSDXC UHS-I A2 V30 Adaptörlü Hafıza KartıSatıcı: gamingdepom
632,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
15 632.64