Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: akteltelefonankara
1.340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 1340.00 HIKVISION DS-2CD1323G0-IUF 2MP 2.8MM 30MT BLC, ROI, 3D DNR H.265+/H.265 IP66 IR DOME IP KAMERASatıcı: akteltelefonankara
1.227,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 1227.59 Hikvision Guv Cam Ds-2cd1323g0-ıuf 2mp 2.8mm H265+30mt Gece Görüşü Poe MikrSatıcı: DERİN BİLİŞİM
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 1299.00 Hikvision DS-2CD1323G0-IUF 2MP 2.8mm Dome Kamera 30 mt IP IR SesSatıcı: akteltelefonankara
1.347,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 1347.00 Hikvision DS-2CD1323G0-IUF 2mp 2.8mm Lens Sesli IP Dome KameraSatıcı: NİF BİLİŞİM
1.351,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 1351.35 Hikvision DS-2CD1323G0-IUF 1/2.8 PS CMOS 2MP 2.8mm POE Sesli Dome IP Güvenlik KameraSatıcı: MK Guvenlik
1.369,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 1369.50 Hikvision Ds-2Cd1323g0-Iuf 2Mp 2.8Mm Lens Sesli Ip Dome KameraSatıcı: nifbilisim
1.373,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
7 1373.63 Hıkvısıon Ds-2Cd1323g0-Iuf 2Mp 2.8Mm 30Mt Blc, Roı, 3D Dnr H.265+/H.265 Ip66 Ir Dome Ip KameraSatıcı: PTD Bilişim
1.408,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
8 1408.75 Hikvision Ds-2Cd1323G0-Iuf 2 Mp Ip Dome Kamera/Dahili MikrofonSatıcı: MKElektronikSec
1.460,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
9 1460.81 HIKVISION DS-2CD1323G0-IUF 2Mpix, 2,8mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, PoE, Mikrofonlu Dome IP KameraSatıcı: Ptd Bilişim
1.517,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 1527.82 Hikvision Ds-2Cd1323G0-Iuf Dahi̇li̇ Sesli̇ 2 MP IP IR Turret KameraSatıcı: Yeniuzaybilgisayar
1.580,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 1580.00 HIKVISION DS-2CD1323G0-IUF 2.8MM 2MP IP IR TURRET KAMERA DAHİLİ SESLİSatıcı: AbkaTicaret
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
12 1599.00 Hikvision DS-2CD1323G0-IUF 2MP 2.8mm Dome Kamera 30 mt IP IR SesliSatıcı: Teknomeda Shop
1.856,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
13 1856.64