Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknovars
1.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 1249.00 AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz AM4 8 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Teknovars | 78 yorum
1.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 1249.00 Amd RYZEN 3 1200 3.1GHz 8MB 14nm 65W AM4 Try (Fansız , Kutusuz)Satıcı: Teknovars | 1 yorum
1.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1249.00 AMD Ryzen 3 1200 3,1 GHz 8 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: cansa bilgisayar | 1 yorum
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 1999.00 AMD RYZEN 3 1200 10MB 4çekirdekli VGA YOK AM4 65w Kutusuz+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
2.211,21 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2221.21 AMD Ryzen 3 1200 3,1 GHz 8 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap | 385 yorum
2.480,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 2480.54 Amd Ryzen 3 1200 3.4Ghz 8Mb Am4 (65W) Novga Tray [Fan Yok]Satıcı: MySis Marketing
2.610,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
7 2610.38