Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PeiTingStore
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
2.659,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 2659.96 AMD Ryzen 3 3300X 3.8 GHz AM4 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Teknovars | 6 yorum
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 3199.00 AMD Ryzen 3 3300X 3.8 GHz AM4 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: atesavm | 6 yorum
3.295,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 3295.00 AMD Ryzen 3 3300X 3,8 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: atesavm | 1 yorum
3.395,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 3405 AMD Ryzen 3 3300X 3.8 GHz AM4 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Uzmanlarpc
3.614,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 3614.11 Amd Ryzen 3 3300X 4.30 Ghz 4 Çekirdek 18MB Am4 7nm Işlemci(Tray,fansız)Satıcı: ATEŞ AVM
3.558,56 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3568.56 Amd Ryzen 3 3300X 3.8 Ghz Am4 18 MB Cache 65 W Işlemci Tray FansızSatıcı: Bunlar Alınır
4.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
7 4100.00 AMD Ryzen 3 3300X 3.8 GHz AM4 18 MB Cache 65 W İşlemci Tray FANSIZ 4.100,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 4110 Amd Ryzen 3 3300X 3.8Ghz 18Mb Am4 (65W) Novga Tray [Fan Yok]Satıcı: MySis Marketing
4.209,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 4209.32 Amd Ryzen 3 3300x Tray 4.3ghz 65w Am4Satıcı: birnet
4.747,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
10 4747.00 Amd Ryzen 3 3300x 3.8ghz 4.3ghz Am4 - Tray/fansızSatıcı: Bilbor Bilgisayar
5.510,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
11 5510.94