Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 28 yorum
3.978,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 3978.00 AMD Ryzen 5 3400G 3.7 GHz AM4 4 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: AptekTeknoloji | 28 yorum
3.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 3979.00 AMD Ryzen 5 3400G 3,7 GHz 4 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Aptek | 138 yorum
4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 4299.00 AMD Ryzen 5 3400G 3.70GHz 4MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
4.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
4 4299.99 AMD Ryzen 5 3400G 3.7 GHz 6 MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
4.389,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 4389.99 AMD Ryzen 5 3400G 3.7GHz AM4 4C/8T İşlemciSatıcı: APTEK_TEKNOLOJİ
4.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 4399.00 Amd Ryzen 5 3400g 3.70ghz 6mb Am4 FanlıSatıcı: Aptek Teknoloji
4.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 4399.00 AMD Ryzen 5 3400G 3.7 GHz AM4 4 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
4.450,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 4450.90 Amd Ryzen 5 3400G 3.70Ghz 6Mb Am4 FanlıSatıcı: Ucuz Sepet
4.798,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
9 4798.59 Amd Ryzen 5 3400G 3.7Ghz 4Mb 65W Am4 FanlıSatıcı: bizdeherseyvar
4.914,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 4914.28 AMD Ryzen 5 3400G 3,7 GHz 4 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: İntekzo
4.996,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
11 4996.70 Amd RYZEN 5 3400G 3.7GHZ 4MB 65W AM4 FANLISatıcı: BilişimSE
5.511,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 5511.49