- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
2.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 2599.00 AMD Ryzen 5 4500 3.6 GHz AM4 11 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: Teknobiyotik | 36 yorum
2.685,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 2685.00 Amd Cpu Am4 Box Ryzen 5 4500 100-100000644boxSatıcı: Erkanbil
2.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2850.00 AMD Ryzen 5 4500 3.6 GHz AM4 11 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: magic | 36 yorum
2.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 2899.99 AMD Ryzen™5 4500 Soket AM4 4.1GHz 11MB 65W 7nm İşlemci3 yorum
3.096,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 3096.42 Amd Ryzen 5 4500 4.1Ghz 11Mb 65W Am4 (Fanlı, Kutulu)Satıcı: BİRBİLİŞİM
3.132,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 3132.00 AMD Ryzen 5 4500 3,6 GHz 8 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Exof Technology
3.143,30 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 3143.30 AMD Ryzen 5 4500 4.10 Ghz 6 Çekirdek 11MB AM4 7nm İşlemci 3.130,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
8 3140 AMD Ryzen 5 4500 3.60GHz 8MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart YOK,Fan VAR)Satıcı: Arslan Bilgisayar
3.137,95 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
9 3147.95 AMD Ryzen 5 4500 (6 Çekirdek) 3.6GHz ~ 4.1GHz 11mb AM4 İşlemci Box (Fan Dahil)Satıcı: Lowell Teknoloji
3.186,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
10 3186.24 AMD Ryzen 5 4500 3,6 GHz 8 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Teknortak | 104 yorum
3.189,00 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
11 3189.00 AMD Ryzen 5 4500 3.6 HZz 8 MB 65W AM4 İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
3.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 3299.99 Amd Cpu Am4 Box Ryzen 5 4500 100-100000644boxSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
3.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 3299.99 Amd Cpu Am4 Box Ryzen 5 4500 100-100000644boxSatıcı: onlinealisverisyap
3.328,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 3328.95 Amd Ryzen 5 4500 (3.6Ghz - 4.1Ghz) 11Mb Am4 65W Kutulu IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
3.342,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
15 3342.32 AMD RYZEN 5 4500 6 Core, 3,60-4,1GHz, 11Mb Cache, 65W, AM4 Soket, BOX(Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
3.379,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 3379.57 Amd Cpu Am4 Box Ryzen 5 4500 100-100000644boxSatıcı: Lowell Teknoloji
3.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 3389.00 AMD Ryzen™ 5 4500 3.6GHz (Turbo 4.1GHz) 6 Core 12 Threads 11MB Cache AM4 İşlemci - Tray SoğutucusuzSatıcı: TEBILON
3.401,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
18 3401.29 Amd Ryzen 5 4500 3.6/4.1ghz 11mb 65w (BOX) Am4 IşlemciSatıcı: Garaj Online Elektronik
3.414,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 3414.25 AMD Ryzen 5 4500 (6 Çekirdek) 3.6GHz ~ 4.1GHz 11mb AM4 İşlemci Box (Fan Dahil)Satıcı: Lowell Teknoloji
3.419,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 3419.00 Amd Cpu Am4 Box Ryzen 5 4500 100-100000644boxSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.493,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 3493.69 Amd Ryzen 5 4500 AM4Pin 65W Fanlı (Box)Satıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
3.529,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 3529.98 Amd Ryzen 5 4500 3.6GHz 8MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm Kutulu İşlemciSatıcı: Smallman
3.655,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
23 3655.57 Ryzen 5 4500 3.6Ghz 8Mb Önbellek 6 Çekirdek Am4 7Nm Kutulu İşlemciSatıcı: pazareyle
4.221,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
24 4221.59 AMD RYZEN 5 4500 6 Core, 3,60-4,1GHz, 11Mb Cache, 65W, AM4 Soket, BOX(Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
4.473,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
25 4473.60 Amd Ryzen 5 4500 3.6GHz 8MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm Kutulu İşlemciSatıcı: Nusrat Bilişim
5.531,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
26 5531.50