- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
2.765,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 2765.00 AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz AM4 16 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: magic | 37 yorum
2.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 2699.99 AMD Ryzen 5 5500 3,6 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: magicteknoloji
2.749,00 TL Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 2749.00 AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz AM4 16 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: MTBilisim | 37 yorum
2.818,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 2818.12 Amd Ryzen 5 5500 3.6Ghz (Turbo 4.2Ghz) 6 Core 12 Threads 19Mb Cache Am4 Islemci -TraySatıcı: Teknobiyotik
2.840,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 2840.64 AMD Ryzen 5 5500 3,6 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: MTBİLİSİM | 10 yorum
2.856,00 TL Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 2856.00 AMD Ryzen 5 5500 3.60GHz 16MB AM4 TRAY İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
2.939,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 2939.99 AMD Ryzen 5 5500 Soket AM4 3.6 GHz 19 MB Önbellek 65W 7NM Tray Kutusuz Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
2.949,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2949.99 Amd Ryzen 5 5500 3.60GHz 6 Çekirdek 19MB Önbellek Soket AM4 MPK İşlemciSatıcı: Ebrar Bilgisayar
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 2999.00 Amd Ryzen 5 5500 3.6 Ghz Am4 16 Mb Cache 65 W Tray Fansız IşlemciSatıcı: magicteknoloji
2.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 2999.99 AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz AM4 16 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Teknobiyotik | 20 yorum
3.079,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 3079.00 AMD RYZEN 5 5500 19MB 6çekirdekli VGA YOK AM4 65w Kutusuz+Fansız 3.112,45 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
12 3122.45 Amd Ryzen 5 5500 100-000000457 (3.6Ghz - 4.2Ghz) 19Mb Am4 65W Tray IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
3.249,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
13 3249.08 AMD Ryzen 5 5500 İşlemci (Temel Hız: 3.6GHz, Maks. Güç hızı: 4.2GHz'e kadar, 6 çekirdek, L3 önbellek 16MB, Soket AM4) 100-10000457BOX, SiyahSatıcı: Teknobiyotik
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
14 3299.00 AMD Ryzen 5 5500 3.60GHz 6 Çekirdek 19MB Önbellek Soket AM4 MPK İşlemci 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 3299.00 AMD Ryzen 5 5500 4.20 Ghz 6 Çekirdek 19MB AM4 7nm İşlemci(MPK) 3.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 3309 AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz AM4 16 MB 65W MPK İşlemci + Fan (Kutusuz, Soğutuculu)Satıcı: DFS Bilgisayar
3.337,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
17 3337.06 AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz 16MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci 3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 3409 AMD RYZEN 5 5500 19MB 6çekirdekli VGA YOK AM4 65w Kutusuz+FanlıSatıcı: onlinealisverisyap
3.399,21 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
19 3409.21 AMD Ryzen™5 5500 Soket AM4 4.2 GHz 19MB 65W 7nm MPK Kutusuz İşlemci 3.435,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 3435.00 AMD Ryzen 5 5500 MPK 3.6 GHz 6 Çekirdek 16 MB Önbellek Soket AM4 İşlemciSatıcı: AptekTeknoloji
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
21 3499.00 AMD Ryzen 5 5500 3.60GHz (Max 4.2GHz) 6 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM4 Tray İşlemci 3.519,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 3519.72 AMD Ryzen 5 5500 3.6Ghz 16Mb Am4 Box (65W) Novga Kutulu İşlemciSatıcı: Queenck
3.636,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
23 3636.00 AMD Ryzen™5 5500 Soket AM4 4.2 GHz 19MB 65W 7nm İşlemci54 yorum
3.788,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
24 3788.00 AMD Ryzen 5 5500 4.20 Ghz 6 Çekirdek 19MB AM4 7nm İşlemci 3.812,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
25 3822 AMD RYZEN 5 5500 6 Core, 3,60-4.20GHz, 19Mb Cache, 65W, Wraith Stealth FAN, AM4 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart YOK, FSatıcı: Ptd Bilişim
3.916,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
26 3916.57 AMD Ryzen 5 5500 MPK 3.6GHz 16MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci 4.335,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
27 4335.11 AMD Ryzen 5 5500 4.20GHz 6 Çekirdek 16MB Önbellek AM4 7nm İşlemci 4.636,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
28 4636.67 AMD Ryzen 5 5500 3.6Ghz 16Mb Am4 Box (65W) Novga Kutulu İşlemciSatıcı: pazareyle
4.719,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
29 4719.61 AMD RYZEN 5 5500 6 Core, 3,60-4.20GHz, 19Mb Cache, 65W, Wraith Stealth FAN, AM4 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
5.180,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
30 5180.46 Amd Ryzen 5 5500 3.6Ghz 16Mb Am4 Box (65W) Novga Kutulu Fanlı İşlemciSatıcı: Nusrat Bilişim
6.182,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
31 6182.99