Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
4.208,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 4208.00 Amd Ryzen 5 5600G 3.9 Ghz Am4 19 Mb Cache 65 W Islemci Fansiz TraySatıcı: Dfsbilgisayar
4.225,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 4225.50 AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz AM4 19 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: DFSBilgisayar | 28 yorum
4.310,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 4310.87 AMD Ryzen 5 5600G AMD Radeon Grafik (6 x 3,9 GHz) 19 MB Soket AM4 CPU BOXSatıcı: Teknobiyotik
4.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 4379.00 AMD Ryzen 5 5600G 3.90GHz 6 Çekirdek 19MB Önbellek Soket AM4 İşlemci 4.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 4399.00 AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz AM4 19 MB Cache 65 W MPK İşlemci Tray+FanSatıcı: DFS Bilgisayar
4.416,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 4416.35 AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz AM4 19 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: incehesap
4.419,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 4419.19 AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz AM4 19 MB Cache 65 W İşlemci Tray + FanSatıcı: DFSBilgisayar
4.511,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 4511.08 AMD Ryzen 5 5600G 3,9 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Dfs Bilgisayar
4.521,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 4521.00 AMD Ryzen 5 5600G 3.90GHz 6 Çekirdek 19MB Önbellek Soket AM4 MPK İşlemci 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 4699.00 Amd Ryzen 5 5600G 3.9 Ghz Am4 19 Mb Cache Mpk Islemci Tray+FanSatıcı: Dfsbilgisayar
4.730,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
11 4730.40 Amd Ryzen 5 5600g 3.9 Ghz Am4 IşlemciSatıcı: incehesap
4.755,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
12 4755.68 Amd Ryzen 5 5600g 3.9ghz (turbo 4.4ghz) 6 Core 12 Threads 19mb Cache 7nm Am4 IşlemciSatıcı: DFS Bilgisayar | 11 yorum
4.765,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 4765.81 AMD Ryzen 5 5600G 3,9 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Teknobiyotik | 7 yorum
4.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
14 4989.00 AMD Ryzen™5 5600G Soket AM4 3.9 GHz 19MB 65W 7nm İşlemci22 yorum
5.505,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 5505.00 AMD Ryzen 5 5600G 3.90 Ghz 6 Çekirdek 19MB AM4 7nm İşlemci 5.921,00 TL + 15,00 TL Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
16 5931 AMD Ryzen 5 5600G (6 Çekirdek) 3.9GHz ~ 4.4GHz 16mb AM4 İşlemci Box (Fan Dahil)Satıcı: Lowell Teknoloji
6.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
17 6029.00 AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz 6 Çekirdek 19MB Cache AM4 Soket Radeon Graphics 7nm Kutulu İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
6.627,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 6627.96 AMD Ryzen 5 5600G (6 Çekirdek) 3.9GHz ~ 4.4GHz 16mb AM4 İşlemci Box (Fan Dahil) 6.649,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 6659 AMD Ryzen 5 5600G 3.90Ghz 6 Çekirdek 19Mb Önbellek Soket Am4 İşlemci Kutulu BoxSatıcı: pazareyle
6.940,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 6940.34