Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NOVA NETMATİK ELEKTRONİK | 1 yorum
6.984,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 6984.79 AMD RYZEN 7 3800XT, 8 Core, 3,90-4.70GHz, 36Mb Cache, 105W, AM4, BOX (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
7.084,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 7084.78 AMD Ryzen 7 3800XT 3.9 GHz AM4 32 MB Cache 105 W İşlemciSatıcı: core-bilgisayar
7.320,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 7320.10 AMD Ryzen 7 3800XT 3.9 GHz AM4 32 MB Cache 105 W İşlemciSatıcı: ileriportteknoloji | 4 yorum
7.620,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 7620.10 AMD Ryzen 7 3800XT 3,9 GHz 32 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Yukesoft | 8 yorum
7.660,52 TL Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 7660.52 AMD Ryzen 7 3800XT 3.9 GHz AM4 32 MB Cache 105 W İşlemciSatıcı: 724alsak
17.194,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 17194.66 Amd Ryzen 7 3800xt 8 Core, 3,90-4.70ghz 36mb Cache 105w Fan Yok Am4 BoxSatıcı: e-babil elektronik
32.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 32749.00