- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Magic Teknoloji
10.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 10599.99 AMD Ryzen 9 5900X 3,7 GHz 64 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: MTBİLİSİM | 1 yorum
10.999,00 TL Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 10999.00 AMD RYZEN 9 5900X TRAY 3.7/4.8GHz AM4 FANSIZSatıcı: MTBilisim
11.035,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 11035.46 AMD RYZEN 9 5900X TRAY 3.7/4.8GHz AM4 FANSIZSatıcı: magic
11.049,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 11049.99 AMD Ryzen 9 5900X 3.7GHz 64MB Önbellek 12 Çekirdek AM4 7nm İşlemciSatıcı: Teknobiyotik
11.095,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 11095.00 AMD Ryzen 9 5900X 3,7 GHz 64 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: TRGaming | 1 yorum
11.099,00 TL Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
6 11099.00 AMD Ryzen 9 5900X 3.7 GHz AM4 64 MB Cache 105 W İşlemciSatıcı: teknostok | 173 yorum
11.260,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 11260.64 Amd Ryzen 9 5900X 3.7Ghz (Turbo 4.8Ghz) 12 Core 24 Threads 64Mb Cache 7Nm Am4 Islemci - KutuluSatıcı: Teknobiyotik
11.403,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 11403.84 AMD Ryzen 9 5900X 3.70 Ghz 12 Çekirdek 70MB AM4 7nm İşlemci 11.930,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
9 11940 AMD Ryzen 9 5900X 3.7GHz-4.8GHz 12 Çekirdek 70MB Soket AM4 Tray İşlemci 12.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 12049.00 AMD Ryzen 9 5900X 3.7GHz-4.8GHz 12 Çekirdek 70MB Soket AM4 İşlemci 12.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 12149.00 Amd Ryzen 9 5900X 3.7GHz 64MB Önbellek 12 Çekirdek AM4 7nm İşlemci NOVGASatıcı: Arslan Bilgisayar
12.136,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 12146 Amd Ryzen 9 5900X 3.70/4.8Ghz 70Mb Vga Yok Am4 Box Islemcı 105W 12.184,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
13 12184.71 AMD Ryzen 9 5900X 3.7 GHz AM4 64 MB Cache 105 W İşlemci Tray (Kutusuz)Satıcı: Hema Bilişim
12.247,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
14 12247.89 Amd Ryzen 9 5900x 3.7ghz 70mb Am4 105w FansızSatıcı: Teknobiyotik | 41 yorum
12.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 sn önceki fiyat
15 12339.00 AMD RYZEN 9 5900X 70MB 12çekirdekli VGA YOK AM4 105w Kutusuz+Fansız 12.328,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 12338 Amd Ryzen 9 5900x Tray 3.7/4.8ghz Am4 FansızSatıcı: magicteknoloji
12.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 sn önceki fiyat
17 12499.99 AMD Ryzen 9 5900X 3.70GHz 64MB AM4 TRAY İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
12.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
18 12499.99 Amd Ryzen 9 5900X 3.7GHz 64MB Önbellek 12 Çekirdek AM4 7nm İşlemci NOVGASatıcı: ZMTEKNOLOJİ
13.233,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 13233.43 AMD Ryzen 9 5900X 3.7 GHz 70 MB Önbellek 12 Çekirdek AM4 İşlemciSatıcı: İncehesap
13.498,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 13498.89 AMD Ryzen™9 5900X Soket AM4 3.7GHz 64MB 105W 7nm İşlemci11 yorum
13.563,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 13563.00 Amd Ryzen 9 5900X 3.7GHz 64MB Önbellek 12 Çekirdek AM4 7nm İşlemci NOVGASatıcı: onlinealisverisyap
16.194,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 16194.52