Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GATEPC | 1 yorum
2.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 2400.00 Intel Celeron G4900 Tray 3.10 Ghz 1151p Çift Çekirdekli Kutusuz IşlemciSatıcı: GATE PC | 1 yorum
2.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2390.00 Intel Celeron G4900 3.1 GHz 2 MB 1151P Tray İşlemciSatıcı: GATEPC | 23 yorum
2.412,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 2412.50 Intel Celeron G4900 3,1 GHz 2 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: Ronin_Bilgisayar | 14 yorum
2.740,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 2740.00 Intel Coffeelake Celeron G4900 3.1ghz Lga1151v2 P335296S4469Satıcı: kami yazılım
4.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 4500.00 Intel Celeron G4900 3.1 GHz 2 MB 1151P Tray İşlemciSatıcı: KamiYazılım | 1 yorum
5.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 5000.00