- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknostok | 12 yorum
3.216,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 3216.62 Intel Core i5-11400F 2.6 GHz LGA1200 12 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: magic | 12 yorum
3.389,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 3389.99 Intel Core i5-11400F 2.6 GHz LGA1200 12 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: GarajOnline | 12 yorum
3.401,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 3401.89 CPU/Core i5-11400F 2,60 GHz LGA1200 TraySatıcı: Hema Bilişim
3.481,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 3481.07 Intel Core i5 11400F 2,6 GHz 12 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: teknostok | 1 yorum
3.607,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 3607.89 Intel Core i5 11400F 2,6 GHz 12 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: TekDesa
3.630,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 3630.99 Intel Core İ5-11400F Bx8070811400f (2.6 Ghz - 4.4Ghz) 12Mb Lga1200p 65W Tray IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
3.666,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
7 3666.62 Intel Core I5-11400f 2.6 Ghz Lga1200 12 Mb Cache 65 W Işlemci TraySatıcı: magicteknoloji | 2 yorum
3.739,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
8 3739.99 Intel Core I5-11400f 2.6 Ghz Lga1200 12 Mb Cache 65 W Işlemci TraySatıcı: Garaj Online Elektronik
3.746,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3746.25 Intel Rocketlake I5-11400F 2.6Ghz 12Mb 1200Pin Tray Islemcı 3.770,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
10 3770.10 Intel Core i5-11400F 2.6 GHz 12 MB Önbellek 6 Çekirdek 1200P Fansız Tray İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
3.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 3899.99 INTEL Core i5 11400F 2.6GHz 12MB 1200_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
3.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 3899.99 Intel Core i5 11400F TRAY 2.60GHz 6 Çekirdek 12MB Önbellek Soket 1200 Kutusuz İşlemci 4.036,22 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
13 4046.22 Intel Core i5 11400F Soket 1200 11. Nesil 2.60GHz 12MB Önbellek 14nm İşlemci35 yorum
4.096,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 4096.16 INTEL CORE i5 11400F 12MB 6çekirdekli VGA YOK 1200p v2 65w Kutusuz+Fansız 4.095,62 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
15 4105.62 Intel Core i5 11400F 4.4GHz 6 Çekirdek LGA1200 Tray İşlemciSatıcı: Game Store
4.169,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 4169.85 Intel Core i5-11400F 2.60GHz 6 Çekirdek 12MB Önbellek Soket 1200 İşlemci 4.179,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 4179.42 INTEL 11.NESIL i5 11400F 2.60GHz 12M FCLGA1200 CPU İŞLEMCİ BOX FANLISatıcı: onlinealisverisyap
4.314,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
18 4314.88 Intel Core i5 11400F 2.60 GHz 12 MB Önbellek 6 Çekirdek 1200P Box İşlemciSatıcı: Ovy
4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 4699.00 INTEL (11.Nesil) Rocket Lake i5-11400F 2.6GHz ~ 4.40GHz 12mb 1200Pv2 İşlemci Box (Fanlı)Satıcı: Lowell Teknoloji
5.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
20 5229.00 Intel Core i5 11400F 2.60GHz 6 Çekirdek 12MB Önbellek Soket 1200 Kutulu Box İşlemciSatıcı: Smallman
5.513,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
21 5513.11 Intel Core i5 11400F 2.60GHz 6 Çekirdek 12MB Önbellek Soket 1200 Kutulu Box İşlemciSatıcı: Fırsatbitmez
6.265,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
22 6265.68 Intel Core İ5-11400F 2.60Ghz 6 Çekirdek 12Mb Önbellek Soket 1200 İşlemciSatıcı: pazareyle
6.340,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
23 6340.41 Intel Core I5 11400F 6 2.90 Ghz 12Mb 1200P Box Fan Var(Ekran Kartı Gerektirir)(11.Nesil)Satıcı: SNDavm
6.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
24 6429.00 Intel Core i5 11400F TRAY 2.60GHz 6 Çekirdek 12MB Önbellek Soket 1200 Kutusuz İşlemciSatıcı: Nusrat Bilişim
6.515,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
25 6515.98 INTEL i5-11400F 6 Core, 2.6Ghz, 12Mb, 65W, LGA1200, 11.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
6.612,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
26 6612.00 Intel Core i5 11400F 2.60GHz 6 Çekirdek 12MB Önbellek Soket 1200 Kutulu Box Fanlı İşlemciSatıcı: Nusrat Bilişim
8.352,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
27 8352.80